2014.03.30. Nitra (SK) CACIB

Bíró: Korózs András (H)
Nevezett kutyák száma: 18

Kanok

Osztály Eredmény Név Apa x Anya Tenyésztő/Tulajdonos
Fiatal Kit1, CAJC Pilisvölgyi Nemes Don Juan "Roy" Dr. House Member of the Leogang x Kessy Löwe von Blumengarten Tenyésztő: Korai János
Tulajdonos: Szakács Béla
Fiatal Kit2 Ozzy od Pálfych Hägar vom Kloster Lorch x Margaréta od Pálfych Tenyésztő: Katarína Pálfyová
Tulajdonos: Roman Doubek
Fiatal Kit3 Eldar Druhá Šance Dragos King Kong Bertusowy Gaj x Black Bolssom Severní Souhvězdí Tenyésztő: Petra Konečná
Tulajdonos: Emil Beer
Növendék Kit1, CAC, Res.CACIB Coudy Goldenleon Tyron vom Welland x Alexis Tyro Goldenleon Tenyésztő: Romana Jůzová
Tulajdonos: Vladimír Zvolský
Nyílt Kit1, CAC, CACIB, BOB Paddy’s Paquino vom Löwengarten Go-and-Go x Hazel vom Löwengarten Tenyésztő: Kaarina & Rahel Schale
Tulajdonos: Katarína Pálfyová
Nyílt Kit2, Res.CAC Medvebergi Maszkos Excel Dante vom Dreiburgenland x Medvebergi Maszkos Buxa Tenyésztő: Fikóné Kutasi Beatrix, dr. Fikó Fruzsina
Tulajdonos: Inzsöl Anett
Nyílt Kit3 Alvis Sebastien Maxilev Nando-Junior Leo vom Jerichower Land x Ymachri’s Indiana Diamond Tenyésztő: Jana Orolínová
Tulajdonos: Monika Mikulová
Champion Kit1, CAC Happy Mr. Hart z Leonkovho Raja Zherom iz Galkina Gnezda x Bianka Lwia Dolina Tenyésztő: Jana Belanská
Tulajdonos: Ivan Koláček
Champion Kit2, Res.CAC Matze P. Bora z Milotiček Duvasgardens Perfect Puzzel x Fialka Ferka D. Bora z Milotiček Tenyésztő: Jaroslava Šmrhová
Tulajdonos: Václav Setnička

Szukák

Osztály Eredmény Név Apa x Anya Tenyésztő/Tulajdonos
Kölyök Nagyon ígéretes 1 Aliqua Ilva Leo Amicus Amatus Dusty Leo von der Seewiese x Pika-Persephone Löwe von Walhall Tenyésztő: Karin Hampl
Tulajdonos: Karin & Walter Hampl
Fiatal Kit1, CAJC Medvebergi Maszkos Honey Nando-Junior Leo vom Jerichower Land x Medvebergi Maszkos Buxa Tenyésztő: Fikóné Kutasi Beatrix, dr. Fikó Fruzsina
Tulajdonos: Fikóné Kutasi Beatrix, dr. Fikó Fruzsina
Fiatal Kit2 Ornela od Pálfych Hägar vom Kloster Lorch x Margaréta od Pálfych Tenyésztő: Katarína Pálfyová
Tulajdonos: Ján Slimák
Fiatal Kit3 Olívia od Pálfych Hägar vom Kloster Lorch x Margaréta od Pálfych Tenyésztő: Katarína Pálfyová
Tulajdonos: Katarína Pálfyová
Növendék Kit1, CAC, CACIB, BOS Judy Löwe von Blumengarten "Roxy" Professor vom Matthiasberg x Uncsicsi Löwe von Blumengarten Tenyésztő: Szakács Béla & Andrea
Tulajdonos: Szakács Béla & Andrea
Növendék Kit2, Res.CAC Beatrice Bona Moravia Carlo vom Zeitschelhof x Bona od Bezdynky Tenyésztő: Zdeňka Calábková
Tulajdonos: Zdeňka Calábková
Nyílt Kit1, CAC, Res.CACIB Casey Leoland vom Unterberg Lord Löwe von Gut Eiferslohn x Altonastigens Soundless Notes Tenyésztő: dr. Jenei István
Tulajdonos: Létai Bonifác
Nyílt Kit2, Res.CAC Pika-Persephone Löwe von Walhall Kairo Löwe von Blumengarten x Geirdriful Löwe von Walhall Tenyésztő: Yvonne Natterer
Tulajdonos: Karin & Walter Hampl
Nyílt Nagyon jó 3 Annie Princess Maxilev Nando-Junior Leo vom Jerichower Land x Ymachri’s Indiana Diamond Tenyésztő: Jana Orolínová
Tulajdonos: Monika Mikulová