2019.09.08. Hódmezővásárhely (H) CACIB

Bíró: Vojislav Al-Daghistani (SRB)
Nevezett kutyák száma: 16

Kanok

Osztály Eredmény Név Apa x Anya Tenyésztő/Tulajdonos
Minor Puppy Nagyon ígéretes 1 Levendulás Szépe Apacs Medvebergi Maszkos Harley x Mystic Deja Vu Ginger Heaven Tenyésztő: Szerletics Zsolt
Tulajdonos: Szerletics Zsolt
Minor Puppy Nagyon ígéretes 2 Föld-Im-Szépe Artúr Lejonvinden’s Fantastiska Ferdinand x Abigel Zo-Leo Tenyésztő: Apostaginé Földi Mariann
Tulajdonos: Apostaginé Földi Mariann
Fiatal Kit1, HPJ, Best Junior My Star Ferdinand Son Dynamite z Leśnego Zakatka Lejonvinden’s Fantastiska Ferdinand x Patti Nasza Duma Tenyésztő: Anita Tomosz
Tulajdonos: Inzsöl Anett
Növendék Kit1, CAC, CACIB, BOB Sweet Like You Caligula Bory Cysterskie Lejonvinden’s Flinka Felix x My Princess Yoko Bory Cysterskie Tenyésztő: Beata Widera & Bianka Chroboczek
Tulajdonos: Feketéné Nagy Mónika
Champion Kit1, CAC, Res.CACIB Luca-Guard Forever Bruno Namupalan Star Ruler x Luca-Guard Akvamarin Tenyésztő: Kirják József
Tulajdonos: Dr. Törökné Katona Regina
Champion Nem jelent meg Huge Hearted Lion Axel Abbi Lou Angel Lion vom Steinbachwald x Lions from Fairy Tale Ariel Tenyésztő: Eötvös Kitti
Tulajdonos: Gregussné Marosfalvi Judit
Champion Nem jelent meg Lejonvinden’s Fantastiska Ferdinand Namupalan Bling Envy Laddie x Lejonvinden’s Diva Tenyésztő: Hallgren Gunilla
Tulajdonos: Inzsöl Anett

Szukák

Osztály Eredmény Név Apa x Anya Tenyésztő/Tulajdonos
Minor Puppy Nagyon ígéretes 1 Föld-Im-Szépe Abigél “Cloe” Lejonvinden’s Fantastiska Ferdinand x Abigel Zo-Leo Tenyésztő: Apostaginé Földi Mariann
Tulajdonos: Apostaginé Földi Mariann
Kölyök Nagyon ígéretes 1, Best Puppy Miss Molly Löwe von Blumengarten “Bella” Pilisvölgyi Nemes Dark Side of the Moon x Lea-Queen des Descendants D’Aslan Tenyésztő: Szakács Béla & Andrea
Tulajdonos: Apostaginé Földi Mariann
Fiatal Kit1, cím nélkül Lions from Fairy Tale Fanta Amor Lord of Lion x Lions from Fairy Tale Balisha Tenyésztő: Komendánt-Fülöp Adrienn
Tulajdonos: Fülöpné Nemes Ildikó, Komendánt-Fülöp Adrienn
Fiatal Kit2 Becky Leon Crizly Kiramoon Bastian x Aimee Benjamína od Holešky Tenyésztő: Jarmila Plešková Ing.
Tulajdonos: Jarmila Plešková
Nyílt Kit1, CAC, Res.CACIB Dorozsma Löwe Lauleo Anasztázia Xanthus v. Sissy-Haus x Endora Leoland vom Unterberg Tenyésztő: Lapu Endre
Tulajdonos: Lapu Endre
Nyílt Kit2, Res.CAC Endora Leoland vom Unterberg Bud Spencer Member of the Leogang x Classic Leoland vom Unterberg Tenyésztő: dr. Jenei István
Tulajdonos: Lapu Endre
Nyílt Nem jelent meg Marcali-Szépe Mary Afrojack Bear from Castle x Marcali-Szépe Jiro Tenyésztő: Mácsai Katalin
Tulajdonos: Apostaginé Földi Mariann
Champion Kit1, CAC, CACIB, BOS Perle des Lebens Angie Namupalan Star Ruler x Marcali-Szépe Limzara Tenyésztő: Ambrus Éva
Tulajdonos: Zana Tamás
Champion Nem jelent meg Ballerina Bear from Castle “Halley” Khaimas’ Special Sensation x Casey Leoland vom Unterberg Tenyésztő: Létai Bonifác
Tulajdonos: Gregussné Marosfalvi Judit