2020.03.01. Graz (A) CACIB

Bíró: Gerhard Pöllinger-Sorré (A)
Nevezett kutyák száma: 20

Kanok

Osztály Eredmény Név Apa x Anya Tenyésztő/Tulajdonos
Fiatal Nagyon jó 1 Chelion Ovidius Leo Amicus Amatus Nino from Yellow’s Garden x Aliqua Ilva Leo Amicus Amatus Tenyésztő: Karin & Walter Hampl
Tulajdonos: Karin & Walter Hampl
Növendék Nem jelent meg Sweet Like You Caligula Bory Cysterskie Lejonvinden’s Flinka Felix x My Princess Yoko Bory Cysterskie Tenyésztő: Beata Widera & Bianka Chroboczek
Tulajdonos: Feketéné Nagy Mónika
Nyílt Nagyon jó 1 Chicago Bear from Castle “Giorgio” Hermann Hesse x Casey Leoland vom Unterberg Tenyésztő: Létai Bonifác
Tulajdonos: Szakácsné Szigligeti Andrea
Nyílt Nagyon jó 2 Baron Michl von Schlosspuchheim Ingwarhraban Grande Leonis x Raberger Julchen vom Kitzsteinhorn Tenyésztő: Alexandra Elisabeth Raberger
Tulajdonos: Michael Raberger
Champion Kit1, CACA, CACIB, Best Male, BOB Satchmo Louis vom Kitzsteinhorn “Mo” Maxcellent Red Cloud x Ronja-Raissa von der Bachtalen Tenyésztő: Sissy Fessl
Tulajdonos: Andrea Fidler
Champion Kit2, Res.CACA, Res.CACIB Odion-O’Connor Lord of Pelgrims Ring “Macho” Etienne-Ventose des Neiges de Chantelouve x Lhukana Lufara Lady of Pelgrims Ring Tenyésztő: Wanda D. Oud
Tulajdonos: Anna Örneskans

Szukák

Osztály Eredmény Név Apa x Anya Tenyésztő/Tulajdonos
Fiatal Kit1, Jugendbeste, Bester Junghund Yael Orelei von der Saualm Satchmo Louis vom Kitzsteinhorn x Umai Ilva von der Saualm Tenyésztő: Cordelia Opriessnig
Tulajdonos: Edith Gitschthaler
Fiatal Kit2 Vanitza Extra Engie “Sushi” Man-Aï Ikky du Domaine de la Noyaraye x Gabi Psia Psota Tenyésztő: Andrea Vaňková
Tulajdonos: Létai Bonifác
Fiatal Nagyon jó 3 Yara Orina von der Saualm Satchmo Louis vom Kitzsteinhorn x Umai Ilva von der Saualm Tenyésztő: Cordelia Opriessnig
Tulajdonos: Daniel Schuschu & Angelika Siebert
Fiatal Nagyon jó 4 Caprina Orsina Leo Amicus Amatus Nino from Yellow’s Garden x Aliqua Ilva Leo Amicus Amatus Tenyésztő: Karin & Walter Hampl
Tulajdonos: Karin & Walter Hampl
Fiatal Nagyon jó Yolanda Orizza von der Saualm Satchmo Louis vom Kitzsteinhorn x Umai Ilva von der Saualm Tenyésztő: Cordelia Opriessnig
Tulajdonos: Stefan Hosa
Növendék Kit1, CACA Winterhart-Weissgold Legendary Love “Gaia” Afrojack Bear from Castle x Winterhart-Weissgold Iris India Tenyésztő: Csík Pál
Tulajdonos: Létai Bonifác
Növendék Kit2, Res.CACA Csalánosi-leo Polly Arpad Leo vom Jerichower Land x Brandy of Blondy Tisa Tenyésztő: Mecséry Szilvia
Tulajdonos: Tonner-Szunyogh Edina
Növendék Nem jelent meg Amelie Narcissa vom Herz der Alpen Satchmo Louis vom Kitzsteinhorn x Almira Freude des Lebens Tenyésztő: Andrea Fidler
Tulajdonos: Andrea Fidler
Nyílt Kit1, CACA, Res.CACIB Tessa Kaja von der Saualm Orion Duke vom Kitzsteinhorn x Karo Desire von der Saualm Tenyésztő: Cordelia Opriessnig
Tulajdonos: Edith Gitschthaler
Nyílt Kit2, Res.CACA Asta Nova von den Adler-Löwen Odion-O’Connor Lord of Pelgrims Ring x Vienna vom Dreiburgenland Tenyésztő: Anna Örneskans
Tulajdonos: Anna Örneskans
Nyílt Nagyon jó 3 Aurelia Nelly vom Herz der Alpen Satchmo Louis vom Kitzsteinhorn x Almira Freude des Lebens Tenyésztő: Andrea Fidler
Tulajdonos: Roland Apperle
Nyílt Nagyon jó 4 Fanja vom Bernsteinmeer Wictoriinan Story of Lion King x Coco vom Bernsteinmeer Tenyésztő: Stephanie Sandberg
Tulajdonos: Nicole Samek
Champion Kit1, CACA, CACIB, Best Female, BOS Thorina Kantate von der Saualm Orion Duke vom Kitzsteinhorn x Karo Desire von der Saualm Tenyésztő: Cordelia Opriessnig
Tulajdonos: Daniel Schuschu & Angelika Siebert
Veterán Kit1, Veteranensieger, Bester Veteran Casey Leoland vom Unterberg Lord Löwe von Gut Eiferslohn x Altonastigens Soundless Notes Tenyésztő: dr. Jenei István
Tulajdonos: Létai Bonifác