2020.09.19. Malacka (SK) Speciálkiállítás

Bíró: Milan Plundra (CZ)
Nevezett kutyák száma: 45

Kanok

Osztály Eredmény Név Apa x Anya Tenyésztő/Tulajdonos
Minor Puppy Nagyon ígéretes 1, Best Minor Puppy Pannon Leonberger Alaszka “Hamso” Huge Hearted Lion Axel x Ballerina Bear from Castle Tenyésztő: Gregussné M. Judit
Tulajdonos: Alexandra Čellárová
Minor Puppy Nagyon ígéretes 2 Gaudi Henry Maxilev A’Garden Almond Dovelet x Delfi Lady Maxilev Tenyésztő: Jana Orolínová
Tulajdonos: Karel Kamba
Fiatal Kit1, CAJC, Fiatal Speciálgyőztes, BOJ Black Velvet Almond Dovelet Jiminy Jamppa du Chateau des Lys x Bambi Lady Maxilev Tenyésztő: Alexandra Sopirová
Tulajdonos: Eugen Ferencz
Fiatal Megfelelő Bastian Amir Crizly Slovakia Basileus Leo vom Zarendorf x Amira Crizly Tenyésztő: Milan Pleško
Tulajdonos: Milan Pleško
Fiatal Nem jelent meg Angelkingdom Everyone Loves Maurice Enzo vom Bernsteinmeer x Angelkingdom Destiny Tenyésztő: Molnár-Werner Zsuzsanna
Tulajdonos: Molnár-Werner Zsuzsanna
Fiatal Nem jelent meg Borneo Almond Dovelet Jiminy Jamppa du Chateau des Lys x Bambi Lady Maxilev Tenyésztő: Alexandra Sopirová
Tulajdonos: Bánk Réka, Gregussné M. Judit
Növendék Kit1, CAC Bruno Leon Eperies Atuin Nando Budweiser Cavalier x Frida Fiona Goldenleon Tenyésztő: Michal Cocuľa
Tulajdonos: Eva Csuková
Növendék Kit2, cím nélkül Brando Almond Dovelet Jiminy Jamppa du Chateau des Lys x Bambi Lady Maxilev Tenyésztő: Alexandra Sopirová
Tulajdonos: Zuzana Holcová
Növendék Nem jelent meg Lions from Fairy Tale Forrest Amor Lord of Lion x Lions from Fairy Tale Balisha Tenyésztő: Komendánt-Fülöp Adrienn
Tulajdonos: dr. Papp Orsolya
Nyílt Kit1, CAC A’Garden Almond Dovelet Afrojack Bear from Castle x Bambi Lady Maxilev Tenyésztő: Alexandra Sopirová
Tulajdonos: Alexandra Sopirová
Nyílt Kit2, Res.CAC Karol od Pálfych Don Archibald Bertusowy Gaj x Oxana od Pálfych Tenyésztő: Katarína Pálfyová
Tulajdonos: Monika Szláviková
Nyílt Nem jelent meg Aslan Kněždubského háje Coudy Goldenleon x Bellami Bella Amicizia Tenyésztő: Radek Skřivan
Tulajdonos: Michaela Kotmanová
Champion Kit1, CAC, Speciálgyőztes, BOB Chicago Bear from Castle “Giorgio” Hermann Hesse x Casey Leoland vom Unterberg Tenyésztő: Létai Bonifác
Tulajdonos: Szakácsné Szigligeti Andrea
Champion Kit2, Res.CAC Atuin Nando Budweiser Cavalier Hannes von der Aigner-Obermühle x Medvebergi Maszkos Happy her Majesty Tenyésztő: Eva Volfová
Tulajdonos: Monika Švecová
Becsület Nem jelent meg Enzo vom Bernsteinmeer Wildering’s Fortknoxlittlegoldheart x Coco vom Bernsteinmeer Tenyésztő: Stephanie Sandberg
Tulajdonos: Iva Holešová
Veterán Nem jelent meg Paddy’s Paquino vom Löwengarten Go-and-Go x Hazel vom Löwengarten Tenyésztő: Kaarina & Rahel Schale
Tulajdonos: Katarína Pálfyová

Szukák

Osztály Eredmény Név Apa x Anya Tenyésztő/Tulajdonos
Minor Puppy Nagyon ígéretes 1 Glory Grace Maxilev A’Garden Almond Dovelet x Delfi Lady Maxilev Tenyésztő: Jana Orolínová
Tulajdonos: Jana Orolínová
Kölyök Ígéretes 1 Ilsa Psia Psota Friend Fonzie Son of Nasch Lion vom Steinbachwald x Bibi Beta Gruis Tenyésztő: Piotr Fraczek
Tulajdonos: Piotr Fraczek
Fiatal Kit1, CAJC, Fiatal Speciálgyőztes Vanitza Extra Engie “Sushi” Man-Aï Ikky du Domaine de la Noyaraye x Gabi Psia Psota Tenyésztő: Andrea Vaňková
Tulajdonos: Létai Bonifác
Fiatal Kit2 Brenda Almond Dovelet Jiminy Jamppa du Chateau des Lys x Bambi Lady Maxilev Tenyésztő: Alexandra Sopirová
Tulajdonos: Miroslav Chaban
Fiatal Nem jelent meg Jane vom Kloster Lorch “Jules” Basileus Leo vom Zarendorf x Ida vom Kloster Lorch Tenyésztő: Rita Pleibel-Seyffer
Tulajdonos: Zsuzsanna Molnár-Werner
Növendék Kit1, CAC, Speciálgyőztes, BOS Belinda Almond Dovelet “Linda” Jiminy Jamppa du Chateau des Lys x Bambi Lady Maxilev Tenyésztő: Alexandra Sopirová
Tulajdonos: Alexandra Sopirová
Növendék Kit2, Res.CAC Baraka Leon Eperies Atuin Nando Budweiser Cavalier x Frida Fiona Goldenleon Tenyésztő: Michal Cocuľa
Tulajdonos: Michal Cocuľa
Növendék Kit3 Csalánosi-Leo Polly Arpad Leo vom Jerichower Land x Brandy of Blondy Tisa Tenyésztő: Mecséry Szilvia
Tulajdonos: Tonner-Szunyogh Edina
Növendék Kit4 Hexa Psia Psota Atuin Nando Budweiser Cavalier x Bibi Beta Gruis Tenyésztő: Piotr Fraczek
Tulajdonos: Piotr Fraczek
Növendék Kit Cheryl Rose Goldenleon Atuin Nando Budweiser Cavalier x Folly Rose Goldenleon Tenyésztő: Romana Jůzová
Tulajdonos: Romana Jůzová
Nyílt Kit1, CAC Bell Bee Lions Sensation Malte-Mo Löwe vom Bernburgerland x Roya Dreena vom Dreiburgenland Tenyésztő: Lucia Plášilová
Tulajdonos: Romana Jůzová
Nyílt Kit2, Res.CAC Winterhart-Weissgold Legendary Love “Gaia” Afrojack Bear from Castle x Winterhart-Weissgold Iris India Tenyésztő: Csík Pál
Tulajdonos: Létai Bonifác
Nyílt Nagyon jó 3 Averkate Penelopa Buran Severnoe Siyanie x Laik Vizhe Trel Lucky La Reyna Tenyésztő: Ekaterina V. Shapovalova
Tulajdonos: Piotr Fraczek
Nyílt Nagyon jó 4 Daniella Bella Maxilev Grimm Psia Psota x Fantasia Forever Member of the Leogang Tenyésztő: Jana Orolínová
Tulajdonos: Jana Orolínová, J. Veľká
Nyílt Nem jelent meg Klaudia od Pálfych Don Archibald Bertusowy Gaj x Oxana od Pálfych Tenyésztő: Katarína Pálfyová
Tulajdonos: Marian Ďurčik
Champion Kit1, CAC Folly Rose Goldenleon Vigos vom Kaniberg x Celine Claudette Goldenleon Tenyésztő: Romana Jůzová
Tulajdonos: J. Jůza, R. Jůzová
Champion Kit2, Res.CAC Frida Fiona Goldenleon Vigos vom Kaniberg x Celine Claudette Goldenleon Tenyésztő: Romana Jůzová
Tulajdonos: Michal Cocuľa
Champion Kit3 Artemis Katniss Maxibear “Missy” Medvebergi Maszkos Excel x Annie Princess Maxilev Tenyésztő: Monika Švecová
Tulajdonos: Monika Švecová
Champion Kit4 Amira Crizly Dragongardens Quantas at Xmas x Aimee Benjamina od Holešky Tenyésztő: Dušan Pleško
Tulajdonos: Milan Pleško
Champion Becky Leon Crizly Kiramoon Bastian x Aimee Benjamína od Holešky Tenyésztő: Jarmila Plešková Ing.
Tulajdonos: Jarmila Plešková
Champion Nem jelent meg Aretha Almond Dovelet Afrojack Bear from Castle x Bambi Lady Maxilev Tenyésztő: Alexandra Sopirová
Tulajdonos: Zuzana Grácová
Becsület Kit1, Becsület Speciálgyőztes Fantasia Forever Member of the Leogang “Fany” Lennox Zolo vom Löwengarten x Banshee Girl Member of the Leogang Tenyésztő: Nathalie Mayer
Tulajdonos: Jana Orolínová
Becsület Kit2 Bambi Lady Maxilev Nando-Junior Leo vom Jerichower Land x Ymachri’s Indiana Diamond Tenyésztő: Jana Orolínová
Tulajdonos: Alexandra Sopirová
Becsület Kit3 Bellami od Benýdkova Ody od Pálfych x Anne Laura od Benýdkova Tenyésztő: Jana Borovková
Tulajdonos: Jana Borovková
Veterán Kit1, Veterán Speciálgyőztes, BOV Annie Princess Maxilev Nando-Junior Leo vom Jerichower Land x Ymachri’s Indiana Diamond Tenyésztő: Jana Orolínová
Tulajdonos: Monika Švecová
Veterán Kit2 Casey Leoland vom Unterberg Lord Löwe von Gut Eiferslohn x Altonastigens Soundless Notes Tenyésztő: dr. Jenei István
Tulajdonos: Létai Bonifác
Veterán Nagyon jó 3 Cherry Löwe von Blumengarten Báró Diamant von Bergen x Gréti Löwe von Blumengarten Tenyésztő: Szakács Béla & Andrea
Tulajdonos: Milan Pleško
Veterán Nem jelent meg Angelkingdom Surprise Be My Punky Rua Soleil Imagine Breeze x Skjærgaardens Halloween Boogie Woogie Tenyésztő: Molnár-Werner Zsuzsanna
Tulajdonos: Molnár-Werner Zsuzsanna
Veterán Nem jelent meg Celine Claudette Goldenleon Tyron vom Welland x Alexis Tyro Goldenleon Tenyésztő: Romana Jůzová
Tulajdonos: J. Jůza, R. Jůzová

Kutyapár

Helyezés Kutyák neve Tulajdonos
1. helyezett Atuin Nando Budweiser Cavalier
Artemis Katniss Maxibear “Missy”
Monika Švecová
2. helyezett A’Garden Almond Dovelet
Belinda Almond Dovelet “Linda”
Alexandra Sopirová
Nem jelent meg Angelkingdom Everyone Loves Maurice
Jane vom Kloster Lorch “Jules”
Zsuzsanna Molnár-Werner

Tenyészcsoport

Helyezés Kennel név Tenyésztő
1. helyezett Almond Dovelet Kennel Alexandra Sopirová
2. helyezett Goldenleon Kennel Romana Jůzová
3. helyezett Maxilev Kennel Jana Orolínová