2021.09.18. Stomfa (SK) Speciálkiállítás

Bíró: Renata Cepková (CZ)
Nevezett kutyák száma: 44

Kanok

Osztály Eredmény Név Apa x Anya Tenyésztő/Tulajdonos
Minor Puppy Nagyon ígéretes 1, Best Minor Puppy Osborn Leo vom Zarendorf Amicus Optimus Vitalis x V’Yuga V. Sentyabre iz Galkina Gnezda Tenyésztő: Anna Mikhaleva
Tulajdonos: Feketéné Nagy Mónika
Kölyök Nagyon ígéretes 1, Best Puppy Joy in my heart Grand Aiveko Erden Zoryanyi Chaklun x Wiyot Made in Italy Tenyésztő: Veronika Koubalová
Tulajdonos: Veronika Koubalová
Fiatal Kit1, CAJC, Fiatal Speciálgyőztes, BOJ Amante Sky Honey Diamond Lejonvinden’s Flinka Felix x Adele Almond Dovelet Tenyésztő: Radka Kramárová
Tulajdonos: Radka Kramárová
Fiatal Nem jelent meg Gordon Max Maxilev A’Garden Almond Dovelet x Delfi Lady Maxilev Tenyésztő: Jana Orolínová
Tulajdonos: Adriana Kušnierová
Növendék Kit1, CAC Pannon Leonberger Alaszka “Hamso” Huge Hearted Lion Axel x Ballerina Bear from Castle Tenyésztő: Gregussné M. Judit
Tulajdonos: Alexandra Čellárová
Növendék Megfelelő Bastian Amir Crizly Slovakia Basileus Leo vom Zarendorf x Amira Crizly Tenyésztő: Milan Pleško
Tulajdonos: Milan Pleško
Nyílt Kit1, CAC Angelkingdom Everyone Loves Maurice Enzo vom Bernsteinmeer x Angelkingdom Destiny Tenyésztő: Molnár-Werner Zsuzsanna
Tulajdonos: Molnár-Werner Zsuzsanna
Nyílt Kit2, Res.CAC Bruno Leon Eperies Atuin Nando Budweiser Cavalier x Frida Fiona Goldenleon Tenyésztő: Michal Cocuľa
Tulajdonos: Eva Csuková
Nyílt Kit3 Borneo Almond Dovelet Jiminy Jamppa du Chateau des Lys x Bambi Lady Maxilev Tenyésztő: Alexandra Sopirová
Tulajdonos: Bánk Réka, Gregussné M. Judit
Champion Kit1, CAC, Speciálgyőztes, BOB Atuin Nando Budweiser Cavalier Hannes von der Aigner-Obermühle x Medvebergi Maszkos Happy her Majesty Tenyésztő: Eva Volfová
Tulajdonos: Monika Švecová
Champion Kit2, Res.CAC A’Garden Almond Dovelet Afrojack Bear from Castle x Bambi Lady Maxilev Tenyésztő: Alexandra Sopirová
Tulajdonos: Alexandra Sopirová
Champion Kit3 Chicago Bear from Castle “Giorgio” Hermann Hesse x Casey Leoland vom Unterberg Tenyésztő: Létai Bonifác
Tulajdonos: Szakácsné Szigligeti Andrea
Champion Kit4 Andy Leon Eperies Eldar Druhá Šance x Frida Fiona Goldenleon Tenyésztő: Michal Cocuľa
Tulajdonos: Adam Krištof
Champion Kit Sweet Like You Caligula Bory Cysterskie Lejonvinden’s Flinka Felix x My Princess Yoko Bory Cysterskie Tenyésztő: Beata Widera & Bianka Chroboczek
Tulajdonos: Feketéné Nagy Mónika
Veterán Kit1, Veterán Speciálgyőztes, BOV Lions from Fairy Tale Alien “Mythos” Duvasgardens Perfect Puzzel x Dorothy Diamant von Bergen Tenyésztő: Komendánt-Fülöp Adrienn
Tulajdonos: Komendánt-Fülöp Adrienn

Szukák

Osztály Eredmény Név Apa x Anya Tenyésztő/Tulajdonos
Minor Puppy Nagyon ígéretes 1 Cynthia Rose od Benýdkova Fill Felix Druhá Šance x Bellami od Benýdkova Tenyésztő: Jana Borovková
Tulajdonos: Jana Borovková
Kölyök Nagyon ígéretes 1 Joy for live Grand Aiveko Erden Zoryanyi Chaklun x Wiyot Made in Italy Tenyésztő: Veronika Koubalová
Tulajdonos: Veronika Koubalová
Fiatal Kit1, CAJC, Fiatal Speciálgyőztes Aiva Violet Honey Diamond Lejonvinden’s Flinka Felix x Adele Almond Dovelet Tenyésztő: Radka Kramárová
Tulajdonos: Zdeňka Baleková
Fiatal Kit2 Darjeeling Bear from Castle “Darcy” Atuin Nando Budweiser Cavalier x Cinnamon Bear from Castle Tenyésztő: Létai Bonifác
Tulajdonos: Eva Volfová
Fiatal Kit3 Arwen Sweet Honey Diamond Lejonvinden’s Flinka Felix x Adele Almond Dovelet Tenyésztő: Radka Kramárová
Tulajdonos: Tatiana Omiľáková
Fiatal Lions from Fairy Tale Hermione Chicago Bear from Castle x Lions from Fairy Tale Daisy Tenyésztő: Komendánt-Fülöp Adrienn
Tulajdonos: Komendánt-Fülöp Adrienn
Fiatal Pannon Leonberger Arwen “Lili” Huge Hearted Lion Axel x Ballerina Bear from Castle Tenyésztő: Gregussné M. Judit
Tulajdonos: Gregussné M. Judit
Növendék Kit1, CAC Glory Grace Maxilev A’Garden Almond Dovelet x Delfi Lady Maxilev Tenyésztő: Jana Orolínová
Tulajdonos: Jana Orolínová
Növendék Kit2, Res.CAC Pannon Leonberger Amanda “Mandy” Huge Hearted Lion Axel x Ballerina Bear from Castle Tenyésztő: Gregussné M. Judit
Tulajdonos: Gregussné M. Judit
Növendék Kit3 Chocolate Extra Dark Grand Aiveko Follow Me If You Can of New Wind x Elwira Exclusive for Grand Aiveko Tenyésztő: Veronika Koubalová
Tulajdonos: Veronika Koubalová
Nyílt Kit1, CAC, Speciálgyőztes, BOS Cheryll Rose Goldenleon Atuin Nando Budweiser Cavalier x Folly Rose Goldenleon Tenyésztő: Romana Jůzová
Tulajdonos: Romana Jůzová
Nyílt Kit2, Res.CAC Bijou v. Sissy-Haus Nero x Xanadoo v. Sissy-Haus Tenyésztő: Kerekes Mária, Vida József
Tulajdonos: Kerekes Mária, Vida József
Nyílt Kit3 Jane vom Kloster Lorch “Jules” Basileus Leo vom Zarendorf x Ida vom Kloster Lorch Tenyésztő: Rita Pleibel-Seyffer
Tulajdonos: Molnár-Werner Zsuzsanna
Nyílt Kit4 Akkanga Leon Eperies Eldar Druhá Šance x Frida Fiona Goldenleon Tenyésztő: Michal Cocuľa
Tulajdonos: Petra Hercegová
Nyílt Kit Anne Laura od Benýdkova Gerry Carsten Salve Leon x Annie od Kostela svateho Gabriela Tenyésztő: Jana Borovková
Tulajdonos: Jana Borovková
Nyílt Nagyon jó Brenda Almond Dovelet Jiminy Jamppa du Chateau des Lys x Bambi Lady Maxilev Tenyésztő: Alexandra Sopirová
Tulajdonos: Miroslav Chaban
Champion Kit1, CAC Belinda Almond Dovelet “Linda” Jiminy Jamppa du Chateau des Lys x Bambi Lady Maxilev Tenyésztő: Alexandra Sopirová
Tulajdonos: Alexandra Sopirová
Champion Kit2, Res.CAC Delfi Lady Maxilev Grimm Psia Psota x Fantasia Forever Member of the Leogang Tenyésztő: Jana Orolínová
Tulajdonos: Jana Orolínová
Champion Kit3 Aretha Almond Dovelet Afrojack Bear from Castle x Bambi Lady Maxilev Tenyésztő: Alexandra Sopirová
Tulajdonos: Zuzana Grácová
Champion Kit4 Frida Fiona Goldenleon Vigos vom Kaniberg x Celine Claudette Goldenleon Tenyésztő: Romana Jůzová
Tulajdonos: Michal Cocuľa
Champion Kit Amira Crizly Dragongardens Quantas at Xmas x Aimee Benjamina od Holešky Tenyésztő: Dušan Pleško
Tulajdonos: Milan Pleško
Champion Kit Vanitza Extra Engie “Sushi” Man-Aï Ikky du Domaine de la Noyaraye x Gabi Psia Psota Tenyésztő: Andrea Vaňková
Tulajdonos: Létai Bonifác
Becsület Kit1 Bambi Lady Maxilev Nando-Junior Leo vom Jerichower Land x Ymachri’s Indiana Diamond Tenyésztő: Jana Orolínová
Tulajdonos: Alexandra Sopirová
Becsület Kit2 Bellami od Benýdkova Ody od Pálfych x Anne Laura od Benýdkova Tenyésztő: Jana Borovková
Tulajdonos: Jana Borovková
Becsület Kit3 Artemis Katniss Maxibear “Missy” Medvebergi Maszkos Excel x Annie Princess Maxilev Tenyésztő: Monika Švecová
Tulajdonos: Monika Švecová
Veterán Kit1, Veterán Speciálgyőztes Annie Princess Maxilev Nando-Junior Leo vom Jerichower Land x Ymachri’s Indiana Diamond Tenyésztő: Jana Orolínová
Tulajdonos: Monika Švecová
Veterán Kit2 Fantasia Forever Member of the Leogang “Fany” Lennox Zolo vom Löwengarten x Banshee Girl Member of the Leogang Tenyésztő: Nathalie Mayer
Tulajdonos: Jana Orolínová
Veterán Kit3 Casey Leoland vom Unterberg Lord Löwe von Gut Eiferslohn x Altonastigens Soundless Notes Tenyésztő: dr. Jenei István
Tulajdonos: Létai Bonifác
Veterán Kit4 Cherry Löwe von Blumengarten Báró Diamant von Bergen x Gréti Löwe von Blumengarten Tenyésztő: Szakács Béla & Andrea
Tulajdonos: Milan Pleško

Kutyapár

Helyezés Kutyák neve Tulajdonos
1. helyezett A’Garden Almond Dovelet
Belinda Almond Dovelet “Linda”
Alexandra Sopirová
2. helyezett Atuin Nando Budweiser Cavalier
Artemis Katniss Maxibear “Missy”
Monika Švecová
3. helyezett Angelkingdom Everyone Loves Maurice
Jane vom Kloster Lorch “Jules”
Molnár-Werner Zsuzsanna

Tenyészcsoport

Helyezés Kennel név Tenyésztő
1. helyezett Leon Eperies Kennel Michal Cocuľa
2. helyezett Almond Dovelet Kennel Alexandra Sopirová
3. helyezett Maxilev Kennel Jana Orolínová
4. helyezett od Benýdkova Kennel Jana Borovková