2021.12.30. Budapest (H) Európakiállítás

Bíró: Kerekes Mária (H)
Nevezett kutyák száma: 38

Kanok

Osztály Eredmény Név Apa x Anya Tenyésztő/Tulajdonos
Minor Puppy Nagyon ígéretes 1, Best Minor Puppy Uszaros Oku Cavis Leonis “Ussar” Ann’s Lions Dream Lover x Semiramida Ager Trifolium Tenyésztő: Tadeusz Grzelak
Tulajdonos: Nancy Spinnael
Kölyök Nagyon ígéretes 1, Best Puppy Osborn Leo vom Zarendorf Amicus Optimus Vitalis x V’Yuga V. Sentyabre iz Galkina Gnezda Tenyésztő: Anna Mikhaleva
Tulajdonos: Feketéné Nagy Mónika
Kölyök Nagyon ígéretes 2 Oberon Leo vom Zarendorf “Ronya” Amicus Optimus Vitalis x V’Yuga V. Sentyabre iz Galkina Gnezda Tenyésztő: Anna Mikhaleva
Tulajdonos: Anna Mikhaleva
Fiatal Kit1, HPJ, Fiatal Európagyőztes Katze’s Rumpleteazer Member of the Leogang “Doppler” Rosaceae Gymnocladus x Grace vom Bernsteinmeer Tenyésztő: Nathalie Mayer
Tulajdonos: Ewa Jaras
Fiatal Kit2 Lavr Leo vom Zarendorf Amicus Optimus Vitalis x Rus Neva-Da Rebecka Tenyésztő: Anna Mikhaleva
Tulajdonos: Anna Mikhaleva
Fiatal Kit3 Napoleon Leo vom Jerichower Land Ponto vom Kaniberg x Fibi Leo vom Jerichower Land Tenyésztő: Kathrin Kirsch
Tulajdonos: Nancy Spinnael
Növendék Kit1, CAC Casper Buddy Memory of Gina Henry od Brdské studánky x Angel Amadea Memory of Gina Tenyésztő: Veronika Jurdová Vrchotová
Tulajdonos: Petra Kulhánková
Növendék Kit2, cím nélkül Quen Star Sagitta Very Special Jamal Golden Heart Lejonvinden’s Flinka Felix x Amicus Optimus Lavinia Tenyésztő: Isabella Morena
Tulajdonos: Daniela Regiec
Nyílt Kit1, CAC, Res.CACIB Ferdinand Zoryanyi Chaklun Arises of a Legend Zoryanyi Chaklun x Goya Psia Psota Tenyésztő: Olga Zamurueva
Tulajdonos: Oksana Shulga
Nyílt Kit2, Res.CAC Irtokarvan Titus Blekx-Farm Prince Pjotr x Irtokarvan Queen Minessa Tenyésztő: Juulia Nemlander
Tulajdonos: Juulia Nemlander, Veli-Pekka Kallberg
Nyílt Kit3 Perle des Lebens Conan Lejonvinden’s Fantastiska Ferdinand x Marcali-Szépe Limzara Tenyésztő: Ambrus Éva
Tulajdonos: Paronai János
Nyílt Kit4 Pilisvölgyi Nemes Hugo Boss Newlook-Nabucco Löwe vom Bernburgerland x Pilisvölgyi Nemes Demi Moore Tenyésztő: Korai János
Tulajdonos: Korai János
Champion Kit1, CAC, CACIB, Európagyőztes Chicago Bear from Castle “Giorgio” Hermann Hesse x Casey Leoland vom Unterberg Tenyésztő: Létai Bonifác
Tulajdonos: Szakácsné Szigligeti Andrea
Champion Kit2, Res.CAC Fejo Ager Trifolium Star of Regulus’ Lucky Number x Gep’s Big Bear’s Storm Eagle Tenyésztő: Agata Wasowska
Tulajdonos: Ewa Jaras
Champion Kit3 Peacantree Orione Leokings Lionheart x Almaleo Ursula Tenyésztő: Elena Pozzato
Tulajdonos: Simonetta Nannini
Champion Kit4 Illustris Leo vom Zarendorf “Oscar” Amulet Uspeha Beta Gruis x Aurelia Leo vom Zarendorf Tenyésztő: Anna Mikhaleva
Tulajdonos: Daria Gavrish
Champion Kit Andy Leon Eperies Eldar Druhá Šance x Frida Fiona Goldenleon Tenyésztő: Michal Cocuľa
Tulajdonos: Adam Krištof
Champion Nem jelent meg Lions from Fairy Tale Forrest Amor Lord of Lion x Lions from Fairy Tale Balisha Tenyésztő: Komendánt-Fülöp Adrienn
Tulajdonos: dr. Papp Orsolya
Veterán Kit1, CAC, Veterán Európagyőztes, Best Veteran, BOB Eldar Druhá Šance Dragos King Kong Bertusowy Gaj x Black Bolssom Severní Souhvězdí Tenyésztő: Petra Konečná
Tulajdonos: Emil Beer
Veterán Nem jelent meg Lions from Fairy Tale Alien “Mythos” Duvasgardens Perfect Puzzel x Dorothy Diamant von Bergen Tenyésztő: Komendánt-Fülöp Adrienn
Tulajdonos: Komendánt-Fülöp Adrienn

Szukák

Osztály Eredmény Név Apa x Anya Tenyésztő/Tulajdonos
Fiatal Kit1, HPJ, Fiatal Európagyőztes, Best Junior Nika Leo vom Zarendorf “Glasha” Amicus Leo vom Zarendorf x Juna-Joey Leo von der Seewiese Tenyésztő: Anna Mikhaleva
Tulajdonos: Anna Mikhaleva
Fiatal Kit2 Darjeeling Bear from Castle “Darcy” Atuin Nando Budweiser Cavalier x Cinnamon Bear from Castle Tenyésztő: Létai Bonifác
Tulajdonos: Eva Volfová
Fiatal Nem jelent meg Rua Soleil Elsie Elora Rua Soleil Adonis Gold of Primavera x Rua Soleil Edelweiss Angie Tenyésztő: Natalia E. Romanova
Tulajdonos: Natalia E. Romanova
Növendék Kit1, CAC, Res.CACIB Family Gold Leon Ezhinka Amulet Uspeha Beta Gruis x Amulet Uspeha Hosta Tenyésztő: Tatiana V. Aleksandrova
Tulajdonos: Natalia Tretyakova
Növendék Nem jelent meg Pannon Leonberger Arwen “Lili” Huge Hearted Lion Axel x Ballerina Bear from Castle Tenyésztő: Gregussné M. Judit
Tulajdonos: Gregussné M. Judit
Nyílt Kit1, CAC, CACIB, Európagyőztes Anje del Leo Rio’s Doctor Dream x Angelkingdom Best Dream Tenyésztő: Monica Muzi
Tulajdonos: Fabiola Mengozzi
Nyílt Kit2, Res.CAC Dido z Osoblazskeho Lesa Adam od Slapskeho Jezera x Amicus Optimus Laverna Tenyésztő: Irena Vitaskova
Tulajdonos: Ewa Jaras
Nyílt Kit3 Area Grande Leonis Deszczowy Djuk z Agatowego Lasu – Kulka Grande Leonis Tenyésztő: Ewa Jaras
Tulajdonos: Ewa Jaras
Nyílt Nem jelent meg Pannon Leonberger Amanda “Mandy” Huge Hearted Lion Axel x Ballerina Bear from Castle Tenyésztő: Gregussné M. Judit
Tulajdonos: Gregussné M. Judit
Nyílt Nem jelent meg Queres du Plateau Bavarois King Szachal x Lanzarote du Plateau Bavarois Tenyésztő: Nancy Spinnael
Tulajdonos: Nancy Spinnael
Champion Kit1, CAC Irtokarvan Theodora Blekx-Farm Prince Pjotr x Irtokarvan Queen Minessa Tenyésztő: Juulia Nemlander
Tulajdonos: Juulia Nemlander, Nella Nemlander
Champion Kit2, Res.CAC Zafira Leo vom Zarendorf Amicus Optimus Vitalis x Rus Neva-Da Rebecka Tenyésztő: Anna Mikhaleva
Tulajdonos: Mikhail Kavitskiy
Champion Nem jelent meg Ballerina Bear from Castle “Halley” Khaimas’ Special Sensation x Casey Leoland vom Unterberg Tenyésztő: Létai Bonifác
Tulajdonos: Gregussné M. Judit
Champion Nem jelent meg Rua Soleil Edelweiss Angie Skjaergaardens M.Star Troisgros x La Dolce Luna’s Dream Pretty For Me Tenyésztő: Natalia E. Romanova
Tulajdonos: Natalia E. Romanova
Veterán Kit1, CAC, Veterán Európagyőztes, BOS Irtokarvan Rhianna Irtokarvan Lorian x Irtokarvan Lady Odessa Tenyésztő: Juulia Nemlander
Tulajdonos: Juulia Nemlander, Riitta Nemlander
Veterán Kit2, Res.CAC Angelkingdom Best Dream Skjærgaardens Casino Paddlewheel x Angelkingdom American Lady Tenyésztő: Molnár-Werner Zsuzsanna
Tulajdonos: Monica Muzi
Veterán Kit3 Casey Leoland vom Unterberg Lord Löwe von Gut Eiferslohn x Altonastigens Soundless Notes Tenyésztő: dr. Jenei István
Tulajdonos: Létai Bonifác
Veterán Kit4 Pilisvölgyi Nemes Demi Moore Dr. House Member of the Leogang x Kessy Löwe von Blumengarten Tenyésztő: Korai János
Tulajdonos: Korai János